| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

no právě. Já kdybych s mlaďasem, narozeným před 8-mi lety měla ty možnosti jako teď s mrňavkou, tak jsem taky tehdy ušetřila daleko víc.

My kupovali tehdy tedy nový kočár - Jané Slalom trojkombinace za necelých 20tis.
Zas jsem s ním ale vystačila v pohodě až do 3 let a nepotřebovala jsem už nic jiného, vyjma babyváčku...
A to vůbec nemluvím o tom, že jsme naletěli té .... Štroblové a firmě Generace BabyPro (tehdy kamenný obchod na Čerňáku), zaplatili zálohu 15tis. na kočár, který jsme dodnes neviděli... a bohužel ani peníze - soudíme se s ní dodnes!!!~q~ Vůbec nevěřím, že ty peníze ještě někdy uvidím, bohužel...

Spoustu věcí jsem měla ze sekáčů, ale tehdy byli i jiné ceny - overálek bazarový stál tehdy 80-100,-- kč, podle toho, z jakého byl matroše...
Nepodědila jsem na mlaďase nic, nebylo po kom dědit..

Ale třeba postýlku jsem měla od našich po nás, dokoupila se jen nová matrace, peřinky a spol., ale že bych brala to nejdražší, to ne.

Kojila jsem výlučně do roka, takže to jsme ušetřili za mlíko a vlastně pak dá se říct i za jídlo - junior je nežravec...
Další největší položkou byly plínky a vlhčené ubrousky. Snažili jsme se je tedy vždycky nakupovat v akci.
Jo a taky chůvička a cestovní postýlka - k našim a tak vůbec, furt pendlujeme - to jsem pak tedy prodala, ale na mrňavku to ještě koupené nemám, páč mám tak nějak pocit, že to zatím není potřeba - a topendlujeme pořád stejně jen s tím rozdílem, že prostě na cestách spí stejně se mnou, tak proč to s sebou tahat.

Spoustu věcí typu hrací deka, zavinovajda, kolotoč (které jsem pro juniora koupila fakt za dobrou cenu, když se rušil obchod s dětskýma věcma) a nebo třeba ten babyvak a hrajdy schovala, a taky nějaké oblečení, takže teď to bylo, jako když jsem to našla~;).

Nicméně jsem ujetá, takže jsem si od kámošky co má doma holčičky, stejně přinesla 2 tašky holčičího oblečení na cca první půlrok - 1 taška koupená za 1000,-- Kč, druhá taška půjčená...

Co se týče kočárků - pro mrňavku jsem do nového už odmítla jít, takže máme momentálně doma 2 bazarové trojkombinace
- jeden je Peg Perego GT3, který se, ač v naprosto bezvadném stavu, ukázal pro naše účely a cestování jako příliš robusní (potřebuju ho prodat - levňoučce, za 5tis.), máme bohužel sedana a když tam dáme kočár, už se nám tam nevejde skoro nic~7~
- druhý je opět Janéčko Slalom, ke kterém jsem se pokorně vrátila - byl po jednom dítěti, stav jako nový, byl za hubičku oproti novému a to jen proto, že byl z roku 2007 - páč druhé už se nezadařilo. Navíc jsme k němu dostali grátis lehátko Jané, fusak emitex 3in1 a dětské in-liny - no nekup to! že?~z~
Z toho jem měla fakt radost.


Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.