| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Přečetla jsem důkladně celou diskuzi. Původně jsem se nechtěla zúčastnit, protože máme jen jedno dítě a po RD jsem už nějaký čas. Pro mě to byl čas na palici, uháněla jsem do práce takovým tempem, že by mě nezastavil ani buldozér, takže před zakladatelkou a jinými supermatkami smekám, ale opravdu to má své ALE....
Nikdy bych si nepořídila dítě s člověkem, který by jen náznakem vykazoval stopy sobectví, stavění svého pohodlí na přední příčky a pod. To, co popisuje zakladatelka, je tak špatný vzor pro děti! A s nimi to půjde dál, protože jak známo, vzory si neseme dál. Vždyť než přišly děti, tak spolu dva chodí, žijí, tráví volný čas, doma dělají co je potřeba, ne? Pokud někdo tráví veškerý volný čas u PC, tak fajn, ať si ho tam tráví, ale asi není vhodný pro partnerský život. Takže za mě bych se velmi rychle snažila doma něco změnit, přestat dělat služku, protože té si nikdo neváží, tříletému a šestiletému dítěti ubrala na mimoškolních aktivitách a začala se více věnovat sama sobě.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.