| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Asi nemáte dobré vztahy, přičemž zakladatelka psala, že s tchánovci dobré vztahy má. Uvést tohle jako jediný důvod, proč mi moje tchýně nesmí pomoct vyžehlit prádlo (záměrně se držím uvedeného příkladu a předpokládám, že mi s tím pomůže nikoli násilně, ale že nabídne a já mohu přijmout), zatímco moje máma by to udělat směla, je podle mého názoru záměrné rozdělování rodiny a dávání rodičům partnera najevo, že si nejsou s mými rodiči rovni. Ano, v mnoha osobních záležitostech si ke mně tchýně těžko může dovolit tak blízký přístup jako moje máma (resp. spíše jako můj táta), protože mě tak dobře nezná. Ale že by neuměla tak dobře žehlit? ~a~ Přijde mi to jako škoda.

P.S. Jak by k tomu přišla chudák moje tchýně, která má dva kluky a tudíž by vlastně byla nežádoucí v obou domácnostech svých snach. Já si tchýni tedy s mámou určitě nepletu, ale moje máma a máma mého manžela si tu mohou dovolit obě přibližně totéž. (Škoda, že jste je nikdo neviděl, jak v našem minulém bytě společně praly, sušily, žehlily, vařily a páchaly úklid, zatímco já ležela po předčasném porodu na JIPu a doufala, že už snad dcera bude brzo moci i ven z inkubátoru.)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.