| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

No tak na počet dost, ale realne hezkých a nositelnych málo. Ja je nevyhazuju protoze se mi taky děsně blbe shanej - velk. 42 (a velkej prostrednicek takže se často nevejde do bot špičatých a paradoxne ani kulatých, nezvládám podpatky vyšší než cca 4 cm a mám plochou nohu takže at jsou boty jake jsou krom sandálu do všech rvu zdravotni vložku s klinkem a srdickem.
Aktuálne mám:
- dvoje sandály (jedny koupené na zacatku leta, to jsem v nich prakticky od chodila a teď už moc repre nevypadají, příští leto budou tak na litacku a - jedny trekove sandály)
- dvoje jakoby lodičky na nizozckem podlatku (jedny jete a jedny skoro nové)
- dvoje tenisky (jedny jsou hezke kozene ale jsou mi úzké, druhé jsou pohodlnější ale vypadají o dost hůř)
- jedny něco jako pohory, používám na narocnejsi turistiku a v zime
- jedny koláčky do pul lytek které jsou mi větší a boli me v nich nohy.
Jo a jeste mám jedny úplne nové nenosene baleriny ale se silnou porážkou a páskem přes nárt (nevím jak se ten typ jmenuje), kozene, a ty si schovávam na jaro abych měla něco nového neokopaneho.

Mimochodem bavi vás pečovat o boty? Me ne.... A to bych měla aby mi dele vydržely.....

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.