| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

kpřivo, mám to stejně s tím rozdílem, že víc jak 7 let jsem kloudně nespala...
jeden čas, když jsem byla totálně vyfluslá jsem nemohla ani usnout, mozek prostě nechtěl vypnout, ikdyž tělo bylo totálně KO, měla jsem na to elenium, to bohužel ale nefunguje na ty stavy co popisuješ, mám to přesně, dokud mě děti v noci nevzbudí.. tak spím a ž mě vzbudí, tak čučím třeba dvě hodin do zdi.. a když náhodou nejmladší prospí celou noc, tak já stejně od cca 4 čučím do zdi..

teď jsem na antb, ale až půjdu na kontrolu, poradím se s dr, aby mi něco na to napsal, začala jsem chodit do práce a potřebuju se tam koncentrovat a když jsem nevyspalá, celý den mě pobolívá hlava (trpím dost i na migrény) a cítím, že to prostě není úplně ono.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.