| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Kopřivo a ostatní, možná poradím!
Mě na spánek zabrala naprosto zázračně akupunktura. Šla jsem na ní kvůli jiným problémům, na které tedy až tak nezabrala, ale na ten spánek zabrala naprosto zázračně. Pan doktor mi tehdy na první návštěvě řekl, když si se mnou popovídal, že potřebuju "vyklidnit". Já mu o té nespavosti ani neříkala, tak nějak jsem si už v podstatě zvykla, že blbě spím a neřešila to. V té době to bylo 5 let, co jsem špatně spala (od začátku prvního těhotenství se to permanentně táhlo, díky nespavému dítěti - to sice aši od 3 let spalo v pohodě, ovšem já ani náhodou).

Celkem jsem byla na cca 5-ti návštěvách a dodneška si pamatuju, jak ten spánek, který se z ničehonic dostavil, byl úžasný a tvrdý - spala jsem fakt jako dřevo, takhle dobře jsem si nepospala snad od dětství. Trvalo to tak aci 2-3 měsíce, kdy jsem usínala jako dudek jakmile jsem se dotkla polštáře a spala až do rána - ten spánek byl ale tak nějak jiný, než obvykle - hluboký a tvrdý, trefné označení je "sladký"~;)....Asi jsem si potřebovala srovnat ten deficit... Pak se to srovnalo a od té doby spím tak nějak normálně.

Každopádně za sebe fakt doporučuju!! A jehliček se není třeba bát, není to vůbec bolestivé, píchnutí špendlíku je oproti tomu velká bolest. Ty jehličky jsou tenoučké - s jednou v lýtku jsem dokonce, omylem, po skončení aplikace odešla - zjistila jsem to až v obuvi, když jsem si chtěla vyzkoušet boty - jsem si říkala, proč se na mě paní prodavačka celou tu dobu co si vybírám tak divně kouká~t~~t~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.