| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Lapbooky mě také zaujaly určitě bych s malým něco podobného chtěla zkusit...jen si myslím že takhle malé děti to asi nedělají samy že?To spíš až školáci...třeba ty lapbooky o Austrálii a tak...myslím že i já bych se leccos přiučila..mně totiž naše klasické školství pěkně otrávilo-např. konkrétně ten zeměpis-učit se rozlohu,počet obyvatel,průmysl a podobná suchá data které lze kdekoliv dohledat...místo aby se to pojalo jako cestování světem,takže ve výsledku nikdo nevěděl nic a i ted dost tápu kde co je i když je to ostuda~f~...no těžce jsem si kladný vztah ke vzdělávání a učení hledala později-skoro jako dospělá až na vejšce...a nechci aby to malý měl stejně a nedělám si iluze o stavu současné školy...obdivuji ale že zvládáte se s dětma každodenně učit i když se jim třeba nechce a připravit je na zkoušky na další školy...u nás ve vsi je paní co učí doma a všechny děti pokračují na gymnáziu...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.