| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoooj, omlouvám se že jsem asi neodpověděla na e-mail, nějak to psaní flákám. Jak to zvládáš, pořád s dětmi (tuším že jsi psala že jste rozhodnutí že škola/školka bude až od ledna?). Mě škola zachraňuje, teď jsme byli 14 dní doma - nejdřív Golden week a pak další týden kvůli tajfunu a to už jsme si lezli po hlavách (manžel byl taky doma, nedostal se do práce, vše zatopené).

My jsme v Metru koupili malé okrasné dýničky, dá se na ně malovat permanentní fixkou (helloweenské obličeje, ale syn si třeba přál autíčko tak má dýni s autem), a mají i ty větší, ty koupím příští týden na vyřezávání. Pak jsme dělali plakát k Helloweenu - to bavilo hlavně dceru, malovat tam příšery, netopýry, kočky, čarodějnici a tak, za tím účelem jsem slepila dva velké flipchartové papíry, stačilo nám to na celé dveře (a malovali jsme to na zemi , větší tvořicí plochu k dispozici nemáme). ještě plánujeme girlandu z netopýrů a vystřihovaných dýní - z papíru a nalepit na provázek. Tuším že to vše nejspíš poputuje do školy, děti se rády pochlubí a ve škole to rádi vezmou.

Pak je baví skládat z papíru, momentálně frčí lodičky a vlaštovky alias rakety (ty lodičky jsme začli když tu byla ta povodeň, mohli jsme si je totiž pouštět v zatopeném sklepě).

Dceru ještě baví navlékání a vyšívání, ale té už je 8 a už si s ledasčím poradí sama. Taky jsme malovali na skleničky (od džemů a od oliv) olejovou fixkou - tu jsem taky objevila v Metru, jde to docela snadno, hned to schne. Dobrý je, že oni většinu těch výtvorů fakt rozdají, tak se mi to tu nehromadí. Jo a mám tu ještě z domova přivežené malování na kameny (i s kamenama, to když drahouš zjistil že jsme vezli šutry letadlem tak ho málem omyli).
¨
Jo a vaříme a pečeme, to taky někdy berou do školy. Zrovna příští týden je United Nations Day, tak si slečna objednala bramboráky a synek makovec (mají přinést národní jídlo).

Teď jak je brzo tma tak musíme něco dělat - teda já bych je i dusila školou co to jde, ale oni se nenechaj :-) a taky co by z toho měli pořád.

Tak napiš jak to jde, mám tu ty plakátky o nemocnici v Šanghaji a jedny webovky německého pekaře ze Šanghaje, má dobrý chleba (hm, ovšem ne levný) a rozvážejí.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.