| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Pěkné dopoledne,
tak za mě a moje porody:
první syn - těžký porod pro něj (od příjmu slabé ozvy, takže se porod urychloval co to šlo, nakonec musel ven rychle, takže vakuovou pumpou), kříšený, takže raději dvě hodiny v inkubátoru. Já totálně vyděšená prvorodička, co neměla nikdy s miminky a jejich potřebami zkušenost, navíc laktace nastoupila ve velkém stylu. Po dvou dnech skončil syn na fototerapii a mně se teda poporodní blues rozjelo až moc. Vzpamatovávala jsem se z toho celé šestinedělí, navíc syn byl uřvané, nespící miminko, takže jsem jen nosila a chovala a spala s ním v náručí. Teď už se tomu směnu, ale vůbec mi nebylo v té době do smíchu. Přesto jsem synka milovala od první chvíle, co jsem ho viděla, byl prostě nádherný. :)

druhý syn - hodně rychlý porod, takže ač měl obdobné problémy jako starší, tak nedošlo ani na kříšení ani na pumpu či kleště. Hned jsem ho dostala na sebe a byla to láska na první pohled (až nečekaná, protože jsme si nechali překvapení a až do poslední chvíle doufali v holčičku) a dodnes se na něj nemůžu vynadívat. Synek je roztomilé sluníčko a narozdíl od staršího bratra si všechny umí omotat kolem prstu.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.