| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj,
mam sedmilete dvojky - kluka a holku. Kdyz se narodili, chtela jsem byt ta nejlepsi a spravedliva maminka a chovat se k obema stejne, abych zadneho neprotezovala, nedavala mu prednost. A ejhle, se synem jsme vychazeli (i kdyz byl a je vetsi vztekloun), s dcerou jsme spolu bojovaly, proste to neslo.
Az do te doby, nez mi doslo, ze syn je ve vsem po mne a dcera po tatovi :-) Takze k nim jednoduse nemuzu pristupovat stejne, protoze jsou kazdy jiny. Zmenila jsem svuj pristup k dceri a zacaly jsme spolu bez vetsich problemu vychazet, nas vztah se uzasne zlepsil. Smirila jsem se s tim, ze ji nikdy nebudu tak dokonale rozumet jako synovi, ktery je proste mou kopii, ale to neznamena, ze ji mam mene rada.
Kdyz to shrnu - s kazdym mam jiny vztah, protoze jsou kazdy jiny. Snazim se byt spravedliva v tom, kolik casu a pozornosti jim venuji, kdyz dostavaji darky, jake na ne mam pozadavky, ... To, ze je mam rada, jim obema davam najevo snad neustale, tam se hlidat nemusim :-)

A okoli? Kazdy mel obdobi, kdy byl sikovnejsi nez ten druhy a okoli ho vice chvalilo. V tu chvili jsem nejak automaticky, aniz bych si to uvedomovala, zujimala pozici, kdy jsem chranila toho druheho a zduraznovala, co zrovna jde jemu, v cem je sikovny on. Bylo to podvedome, neplanovane.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.