| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

To je zase strašně jednostranné. Stejně jako mezi očkujícími, tak i mezi neočujícími je plno rodičů, kteří o tom moc neví a neočkují, protože je to "in". Nevěřím tomu, že každý rodič svojidceru informuje v dospělosti o tom, že neprodělala neštovice a není očkovaná. Myslím, že si na to ani nevzpomenou. Jinak já mám děti očkované proti neštovicím, zatím je nedostaly a podle očkováku přesně vím, kdy byly očkované a nechám je přeočkovat. Jinak, přesto, že moje děti jsou proočkované proti hodně nemocem, nemarodí víc, než ostatní dětí, skoro bych řekla, že jsou poměrně zdravé, co se infekcí týče. Očkování, stejně jako neočkování by mělo být individuální podle imunitného systému, genetiky atd. každého dítěte. A nemyslím si, že rozhodování o očkování by mělo být pouze v rukou rodiče, ale spíš výsledkem spolupráce mezi lékařem a rodičem. Jenže - na to u nás asi ještě nedozrála doba. Lékaři jsou často, díky justici, neústupní a rodiče zase, myslíc si, že mají jedinou správnou pravdu, zase málokdy berou názor lékaře úplně vážně, pokud si něco vezmou do hlavy. No, dokud bude očkování jen o penězích a sankcích, tak to asi lepší nebude.
Jinak, já jsem neštovice neprodělala, přežila jsem 4 těhotenství, ale vzhledem k tomu, že mám proočkované děti, tak jsem se moc nebála, že bych je dostala. Já si zase myslím, že vystavovat dítě třeba záměrně nakažení neštovicemi či jinou infekční nemocí je na přesústa, takové ty burzy nemocí, to je fakt tak kravský nápad, že mi zůstává rozum stát. Když neočkované dítě chytne neštovice někde náhodou, tak budíž, ale vyhledávat nakažení, to je fakt naprostá neúcta ke zdraví dítěte, protože následky nemoci mohou být závažné.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.