| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Mám taky 4letou holčinu.
Za 1. nevím, proč bych se měla hádat s malým dítětem. Já jsem rodič a co já řeknu, to platí. Pokud něco jo nechce a není to nijak důležité, tak není problém se domluvit a najít jinou variantu, ale oblíká se sama i když někdy to trvá a věci, které ji jdou oblíknout těžko nebo nejdou, tak ji pomáhám, to ji zase nenechám trápit samotnou, to by byl nesmysl. Dcera má problém chodit na záchod na cizích místech a prostě jít nechce a raději to vydrží až domů, zatím se ji snažím podporovat a řešit to zároveň. Hygiena je bez debat. Někdy má řeči okolo sprchy, ale jinak ne. Ono dcera je dost tvrdohlavá, ale já jsem zase hodně neústupná. Pokud nemá boty, tak jde bez bot, většinou dál, než k výtahu nedojdeme. Pokud se nechce oblíkat z trucu, tak odcházím s ní neoblečenou, znovu nedojde dál než k výtahu. Jednou jsme došli až dolů ke schránkám, ale dál ne. Myslím, že pokud není nějaký problém a holčička nechce jen proto, že nechce, tak je důležitá důslednost. Ale zase důslednost v důležitých věcech. Já netrvám na blbostech, pokud si chce vzít místo modrého třeba růžové tričko, které je stejné, jen má jinou barvu, tak proč ne, ale pokud si chce vzít žabky místo gumáků, tak přes to vlak nejede. ~x~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.