| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Já nakupuju nošené jen

a) značkové a "jako nové", platívám za džíny a jiné kalhoty do 150 Kč, za bundu do 200 Kč, za mikiny do 100 Kč, za trika do 80 Kč.

b) tepláčky na vesnici na lítačku (neznačkové) za 50 Kč.

Vzhledem k tomu, že nové tepláky jsem teď na podzim nebyla pod 150 Kč schopná sehnat, tak určitě netrvám na ceně za nošené za 20 Kč. Mikiny nové jsou běžně kolem 250 Kč, bundu zimní novou jsem loni i letos kupovala asi za 700 Kč (tu hlavní slušnou, pak má malý i z lídlu "na ven", tam stála tuším kolem 400 Kč). Takže chápu i to, že zimní bunda jednu sezónu nošená, která holt stála 700 Kč, se po zimě bude prodávat třeba za 500 Kč. Však tomu oblečení nic není - aspoň já to strkám do pytlů v perfektním stavu, když jsou třeba na triku nevypratelné fleky, tak to vyhazuju rovnou.

Zatím jsem teda nic neprodávala, tak nevím, jaká je "ochota" platit za nošené věci. Ale ano, chápu, že nové tesco, lídl nebo kik oblečení bude levnější, než nošené značkové.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.