| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Už jednou jsem narazila na téma vši školka/škola a jak nyní, tak i posledně mě to děsně zarazilo. To opravdu míváte ve vzdělávacích institucích tolikrát do roka vši????? Není to žádná provokace, jen mě to není moc jasný, jak je to možné. Moje děti ve školce nikdy žádné vši nechytli a co si pamatuji tak za celou docházku byla na nástěnce informace, že se ve školce vyskytly vši tak všehovšudy 3 x. Ve škole zatím za tři roky také nic. Paradoxně jsme si vši přinesly z jízdy na kárkách na sjezdovce, kde byla nutná helma. Půjčovala se na místě, šla z hlavy na hlavu, tak jsme si je domů nakonec přinesly. Umyla jsem hlavu běžně dostupným šamponem z lékárny, vybírala hnidy, po pár dnech znovu hlavy umyla a bylo po veškách. Asi bych byla taky naštvaná, kdybychom chodili několikrát do roka zavšivení.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.