| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tak co 14 dní - vždy po menzes a pak po 2 týdnech.....
Teď co mám nové antiko prášky, tak jsem bez MS a tak jsem málem nepřevlíkla měsíc :-).
Jinak manželovi polštář (a pyžamo) i co 3 dny, je strašně potivej a to máme v ložnici zimu - celou noc otevřené (nebo alespoň pootevřené) okno, netopíme tam celoročně (snad když by bylo -25, tak bychom možná zavřeli okno a přitopili, ale to v našich krajích zase tak často nebývá....), teplota klidně 13 - 14°C a on se potí... nechápu. Přitom je zimomřivej, mně je furt vedlo, ale našěstí se potím minimálně.
Dětem, když byly malý (mimina, balolata) tak každý týden, pak jsem najela taky na cca 14 dní.
Nám převlíkám já, holky si od cca 7 - 8 let povlíkaly polštáře, peřiny až byly větší. Ložní si přes den dávají do peřiňáku, takže to dělaly taky asi od těch 7 let samy, tam to daly (mají ho hned vedle postele, takže to samy "překulily" dovnitř) ven jsem jim peřinu ještě pomáhala......

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.