| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

řekni mu to na rovinu, jak to je. přesně jaks to tady popsala. jak ti řekla lassie - takhle mu to prostě řekni. že ta jeho reakce na tebe působila tak a tak, že se bojíš, že tím budeš ovlivněná (ztráta důvěry) a že se tím může hodně změnit váš vztah
já jsem zažila něco podobného - měla jsem přítele ještě za manželství (i když nebyla to příčina rozvodu, od muže jsem chtěla odejít tak jako tak), rozvedla jsem se, sehnala jsem si byt, přítel se mnou chodil, ale nebavili jsme se nikdy na rovinu, co dál. v jednu chvíli jsem cítila, že bych s ním chtěla mít dítě, posunout ten vztah - a on mi řekl - se na to necítím. ve mně se něco zlomilo ve smyslu - proč jsme vlastně spolu? jak on chce pokračovat? počítá se mnou a s naším společným životem? byla jsem jak přejetá, a on se ptal - co je, co jsi divná?
řekla jsem mu - vlastně nevím, jak dál - já udělala pro náš vztah vše - rozvod, bydlení, počítám s náma do budoucna a co ty? jak to vnímáš, co bude dál?
viděli jsme se asi za týden, a řekl mi, že mu to došlo, že si to neuvědomil

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.