| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

po druhem porodu se mi rozjela zvysena fce šž. lecim se od brezna thyrozolem 10, zacinala jsem na davce 1-0-1. po 2 mesicich jsem snížila na 1tbl denne. v lete jsem mela snížit na pulku, ale neudelalo mi to dobře, tak jsem po porad s dr. nechala celou. a V rijnu jsem opet snížila na pulku. je to mesic a me se zacina motat hlava, citim opet podrazdeni, kricim na starsi dceru, jsem nervozni~7~

je to tim snizenim? dr mi tvrdi, ze mam výsledky krve v norme a ze pokud nesnížíme davku, zacne se šž zvetsovat. přitom jsem se všude docetla, ze pokud se šž moc utlumi, prechazi do hypofunkce. tak teda vůbec nechapu, co mi moje dr. tvrdi.

uvazuji o zmene endokrinologa, pokazde jsem vysterena za 3 minuty, nemam cas se na cokoliv zeptat, dr je arogantni, naladova. no jsem dnes nejaka na facku, z toho jak se citim~q~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.