| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Já bych řekla, že trochu povaha, ale taky z větší části vývoj. Bavili jsme se jednou s kamarádkou, která má už syna puberťáka, jaký to bylo hrozný, když byl malý, že se stávalo přesně to, co u vás - chtěl kakao, s cukrem a lžičku do toho, ale nezamíchané - kamarádka mu to omylem zamíchala - spustil nesnesitelný hysterák. Příště chtěl zase kakao, ale tentokrát zamíchané - když mu to nezamíchala, tak zas hysterák, pak už si to ani zamíchat nenechal - hysterák ještě větší. A míval hysteráky tak různě ze všeho, občas se mu nezavděčila , ani kdyby se postavila na hlavu. A pak povídala, že když už byl syn trošku větší, ne moc, tak si o tom povídali a syn vzpomínal, že když ho chytl rapl, když ječel a brečel a hysterčil, tak prý strašně chtěl přestat a jít za maminkou se pomazlit, ale vůbec mu to vnitřně nešlo. To zaslechla moje dcera a říkala, že je to fakt, že to viděla v nějaký pohádce, že lidi mívaj v hlavě čertíka, kterej je navádí na zlobivosti a andílka, který je hodný, ale občas ho ten čertík přepere. Tak jsem se toho chytla a od tý doby, když dcera trucuje - tak to s tím čertíkem vytáhnu, a zeptám se, jestli už se zase chytl vlády a zlobí a docela to pomáhá - rozhodně víc, než když jsem se naštvala a dávala jí ultimáta - buď se ihned uklidníš, nebo!!!
Myslím, že ty děti na to káply, takle nějak myslím fungují v člověku ty komplexy, když dospěláka chytne rapl, tak taky neví, co činí.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.