| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

jejdamane.. to sis právě odpověděla na ten svůj problém.
věř mi že vím co to je.. moje prostřední od miminka nespala.. a věčně řvala.. fyzicky napadala jiné a ubližovala sobě.. v šesti nám zjistili ještě PAS, bylo to hrozný tak do 4 let.. ale nějak právě jsem cítila, že když povolím, je to ještě horší, tak jsem se naučila to vydržet.. a na všechno ji připravovat předem.. a pak už prostě konat.. a začalo se to dost zlepšovat.
Mám syna staršího a ten byl "anděl" ten se neurážel a nevztekal nikdy (je teda zase ještě skoro ve 12 letech dost velká cíťa - ale ani se neuráží ani nevzteká) a tomu už klidně ve dvou si vysvětlila.. že tentokrát je to výjimka.. a on to pochopil
Dcerce se to jednak vysvětlit nedalo a druhak když se povolilo, tak to nezkusila jednou dvakrát ale třeba 100x.. teď jí bude v únoru 7 a ne že by neměla záchvaty.. nebo nebývala naštvaná, něco je určitě povahou.. ale jednak už nevydrží být dlouho naštvaná, protože ví, že to stejně k ničemu není a druhak ve vzteku ví, že stejně nic nepovolím a když řve.. tak ty co řvou..(tím myslím křičí), tak já neslyším.. to funguje už i na tříletého.. říkat, že toho co křičí neslyším.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.