| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

První dítě jsem porodila, když mi bylo za měsíc 32. Plánovala jsem ho ve 25, od té doby mi taky těžce bily biologické hodiny, ale vhodný chlap nikde, vdávala jsem se ve 27, dva roky jsme se rozhodli, že dítě ještě ne a pak to tři roky nešlo. Už jsem se děsila, že se to snad nepodaří nikdy, manžel je o 9 let starší. A pak se to nějak prolomilo a další děti šly ráz na ráz, až jsem si radši nechala ve 36 letech udělat sterilizaci, to jsem měla tři děti. ~:-D
Trochu mi to připomíná takový starý katolický vtip: mladí manželé nemohli mít děti a jak už to tak sdíleli se všemi, tak se svěřili i svému faráři a on jim poradil, aby jeli do kaple do Rozentálu a zapálili tam svíčku. Brzy na to byl ten farář přeložený a nevěděl, jak to dopadlo, ani jestli tam vůbec jeli, nic, ale na ty lidi nedokázal zapomenout a když se po deseti letech v tom městě zase objevil, rozhodl se, že za nimi zajde na návštěvu. Šel na tu adresu, zazvonil a otevřel mu asi devítiletý kluk a za ním vykukoval zástup mladších sourozenců. "Ahoj, je doma maminka nebo tatínek?", zeptal se a kluk povídá: "Rodiče nejsou doma. Jeli do Rozentálu zhasnout svíčku." ~t~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.