| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

tak díky, podobné zkušenosti. Těmi sílíme. No radši bych se obešla bez nich.

Mne to šokovalo pár let u manžela - dospělý a věděl, pak u jednoho dítěte - manžel věděl- .. a pak mi manžel vyprávěl, jak to fungovalo s jeho dětmi z prvního manželství (dětem je dneska jako nám), to musela být naprostá hrůza, a jak s ním,
ale stejně mne to neuklidnilo,
nicméně hodně zabraly jeho postřehy, kdy jet na pohotovost a kdy ne, babské rady..


také - pana doktora, co mi sdělil, že jančím, že dítě je v pohodě - sjel na dvě doby, syn 15 minut před dojezdem a dalších tak 30 na čekárně v pohodě nebyl i poslechově měl dozvuky. Já bych kolem 4 ranní, když mi někdo řekne, že jsem debilní janek, docela vraždila.

Ale přesně jsem zjistila, že mokré prostěradlo na topení nebo pověšené prádlo v pokoji udělá víc než stroje za x tisíc, mmch, na pohotovosti jsme skončili znovu - ovšem už s rozjetým zápalem plic.
Druhý den s doporučením od pediatričky. Ne u stejného lékaře, ale kartu už tam syn měl.

Tak - já netuším, zda je možné z beználezu mít druhý den rozjetý zápal plic.. myslím, že ne. Jsem ráda, že se povedl vyléčit.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.