| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Deniso, když se mrkneš zpět, tak zjistíš, že jsem o rouhání nic nepsala.

Když budu upřímná tak musím říct, že jsem byla klukem zklamaná pokaždé :-) Né že bych se hroutila, ale vlastně jsem vždycky chtěla holčičku (poprvé, protože jsme si neuměla představit mít kluka - po zkušenostech s dcerou - podruhé, protože jsem si říkala tak, kluka už máme a teď ještě jednu princeznu, a potřetí, protože jsem chtěla, aby to bylo vyrovnané 2:2 :-))
Mám pochopení i pro to, že to může někoho zaskočit tak, že si k tomu "břichu" s nečekaným obsahem teprve musí najít cestu. Jedna moje kamarádka maminka čtyř holek, nečekaně otěhotněla popáté a moc si přála zase holku. Když zjistila že to bude kluk, tři týdny to rozdýchávala a po zbytek těhotentví si vyčítala ty tři týdny "zklamání". Jo je to těžký.

Úplně si nejsem jistá které moje tvrzení zní jako nezvratná pravda... Pokud je to věta "až ho po porodu bude mít v náruči bude jedno jakého je pohlaví", tak si za ní stojím, protože to tak je ~d~ Nechápu proč by se někdo kvůli tomu bál vyjádřit své přání.

Tvoje přirovnání k autům kulhá, protože tam si vybrat můžeš, zatímco u dítěte bereš co je a nemáš na to vliv, takže je dobré i sám sobě připustit variantu že by to mohlo být jinak. Zavřít oči a opakovat si "bude to holka" fakt nestačí.

A pokud tuším, nebo vím, že jinou než tu svoji variantu nevydýchám, je dobré s tím něco dělat už před početím ~d~ děti by neměly být obětí našich nesplněných přání.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.