| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Pro mne je naproste sci-fi sdilet zivot s nekym, kdo by mne posilal zabit nase dite. Uprimne bych s nekym takovym nechtela mit nic spolecneho. A jak to tady tak ctu, neni to zas tak vyjimecne. Uplne mi z toho beha mraz po zadech:-(

U nas mne manzel na to ctvrte ukecaval dva roky:-) Ja uz dalsi dite nechtela, mam zdravotni problemy, u tretiho selhavala placenta, proste objektivni duvody. A nejak mi ty tri deti stacily, nejmladsi je porad tak trochu miminko, hodne na mne visi...nicmene kdyz jsem videla, jak moc to pro manzela znamena, proste jsem se rozhodla. U nas zadna nehoda, ale peclive planovani, sledovani teploty, hned od zacatku. Proste kdyz se rozhodnu, udelam vse pro to, aby se to povedlo. Zadarilo se prvni mesic, vedela jsem to tentokrat strasne brzy, a od toho pozitivniho testu je vse jinak. 4 deti uz mi neprijdou tak moc jako driv, cela rodina se tesi. Tak ted se jen strasne bojim, aby se neco nestalo, ale to je u mne klasika. Kazdy den mi manzel picha injekce na redeni krve a je videt, ze ho to trapi, nebere to jako samozrejmost. Dite je proste dar:-)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.