| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

no a nešlo by dát jí nějaký podsedák nebo něco na tu čás pracovní linky, ke který je barpult přidělanej?
My máme barpult doma taky a mlaďas je takhle rád u mě nasáčkovanej v kuchyni - sedí si na lince a na tom barpultu píše třeba úkoly, nebo si něco dělá a baví se se mnou, když vařím...
Provizorně by to šlo, ne, když to jinak nejde - mě to třeba vůbec nevadí, naopak - máme linku velikou do písmene G, takže o prostor nejde a doma se po příchodu z venku vždycky převlíkáme, takže běhá v čistým oblečení na doma~;)... se svých dětí neštítím, takže to nevnímám ani jako nehygienické... my jsme takový převlíkači, no~;)

Když k nám přijdou synkovi kamarádi, většinou se dřív nebo pozdějc všichni stejně nasáčkujou ke mě do kuchyně na tu část linky ještě teĎ ~;)~;)a kecáme, oni koukaj z okna, nebo pomáhaj... mám tam pro ty účely i schůdky z ikea - baby friedly kuchyně~3~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.