| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

A které drahé značky konkrétně jsi koupila? Nejmenovala jsi žádnou z klvalitních a opravdu drahých značek s Goretexovou membránou. Tak jen proto se ptám.

Za mě Superfity - ozkoušené, vždy bez problémů, zimní vypadají i po dvou letech jako nové atd. letní nebo celoročky po sezoně vypadají moc hezky, ikdyž některé se okopou, záleží na materiálu na špičce.

Sportovní obchody nikdy více, chtěli jsme vyzkoušet. Boty stály asi 800 (tedy nejdraží dětské které tam měli) a jarní se rozpadly totálně za měsíc, byly celokožené a úplně se rozpáraly. Naštěstí reklamaci uznali. Druhé Merrely taky asi za 900 zimní, je v nich teplo, ale membrána nedrží. Je třeba je impregnovat tak co 14 dní (což se pěkně prodraží při ceně impregnantu a jeho spotřebě za zimu) a ještě to občas člověk neuhlídá, zapomene a dítě brečí že promokly a je mu zima. To se nám se Superfity nikdy nestalo, ty stačilo impregnovat 2x za sezonu a to nikdy neprotekly, ale pro jistotu. Mám zimomřivé dítko, takže i já i dítko si bereme do zimních bot vždy jedny ponožky navíc (nejlepší jsou klasické vlněné ponožky, které jsme nosili jako malí my), ale někomu taková zima není a ponožky nenosí. Já vím, že jsme opravdu zimomřivé na ruce a nohy.

Doporučuju vyzkoušet třeba ty Superfity s membránou Goretex, Geox, Viking...třeba kup na zkoušku na mimibazaru použité a uvidíš. Tam nelíp poznáš kvalitu pokud jsou boty schopné jet druhou sezonu, vypadají velmi dobře, skoro jako nové a nepromokají (jen dej dovnitř novou vložku, kterou si dítě vytvaruje podle své nožky). Lepší než šmejdské boty, které se za dva měsíce rozpadnou.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.