| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

sice mám až letos plný úvazek, ale s dojížděním, které mi zabere každou cestu hodinu času, dva minulé roky jsme měla částečný úvazek, ale taky s dojížděním, takže ke 3/4 to doděalo na celý (časově), a před tím jsem měla dva půlúvazky.
Blbý, ale jinak to nešlo, takže malý musel do školky
a kroužky jsem řešila až pozdě odpoledne, protže dojíždět museli i starší kluci

Jsem strašně ráda, že nenstarší už nedojíždí, maldší ještě letos a pak už jen já a všichni budou samostatní, včetně mě :))
jde to, ale dře to :(
Manžel jezdí domů v noci, dojíždí dál než já a 1-2x týdně nepřijede domů vůbecl nepravidelně, takže se třeba v pondělí dozvím, že v úterý nepřijede, někdy si bere věci s sebou, kdyby se dozvěděl až přes den v práci

takže se spolíhám na sebe a na děti

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.