| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Mám plný úvazek s dojížděním, jsem závislá na dopravě bus, vlak, po práci mi to jezdí tak za 40 min. a přitom mám obě zastávky jak bus tak vlak, cca 8 min. od práce. cesta busem vlakem 30min. takže já když mám ranní a skončím ve 14:00 tak jsem doma až po 15:15. Dělám i 12 hoď. směny. Pytlíkujeme to s mužským tak nějak zatím sami v týdnu. O víknedu kdy jám mám zrovna pracovní víkend a mužský taky musí do práce tak hlídají babičky. Co se týče dom. pracích absolutně nestíhám. Jsem z práce utahaná a nechce se mi nic dělat, jsem ráda, že pořeším učivo s prvňákem, večeři, koupání dětí atd. To že máme doma neustálý čurbes už vypouštím z hlavy. ze začátku když jsem nastoupila do práce tak jsem se z toho nervovala, snažila se všechno stihnout, ale bylo to víc ke škodě, začala jsem hubnout z toho, že jsem se v klidu nenajdela s teplým jídlem jedla jsem za pochodu pečivo apod. Po měsící kdy jsem takto fungovala jsem si uvědomila, že to není zrovna nejlepší a za včasu stím přestala. Teď si v klidu sednu vedle plného koše s prádlem abudu na něj koukat, bez nějakýho stresu budu v kuchyni chodit kolem dřezu s kupou nádobí, které meju až když už jsou děti v pelechu. Jediná činnost, kterou za ten den udělám. Klasický úklid jen když mám volno, nebo odpolední.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.