| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

moje mamka to zvladala, dodnes to nechapu...a to jeste na nas vsechny prala pliny.pak uz jen na dvojcata /tehdy v poloautomaticke pracce, kde se muselo extra machat a extra zdimat/, kazdy den varila veceri, doma bylo uklizeno a kazdy den jsem byli v lese na prochazce. Na to jsem se jako holka tesila vzdycky nejvic. Jo a jeste ukoly a cteni pohadek na dobrou noc~;) nikdy jsme netrpeli nedostatkem, mam pocit, ze umela i kouzlit s penezma. Krouzky, dovolene, proste vsechno...a aby toho nebylo malo, kdy si bratr jeste na skole poridil dite, tak aby mohli se svagrovou odmaturovat /byli oba ve tretaku/, tak chodila do prace od 5 do 7.30, pak se cely den starala o vnouce a odpoledne po predani ditete jela zase do prace. Obcas jela i se synovcem pres den. Delala ucetni a ekonomku ve stredne velke firme. No a navecer uz byla zase doma, aspon kratkou prochazku s nama stihla, a jinak vsechno co jsem psala k tomu. Svagrova u nas i bydlela, neb byla z daleka....
FAKT dodnes nechapu, jak to vsechno dala. Bez auta, bez cizi pomoci. Nikdy si nestezovala, porad jak slunicko. Usmevava, mila. Ja ji miluju. Nezmenilo se to /to jeji tempo/ a chovani dodnes~x~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.