| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

hodně jsem o tom přemýšlela, jestli nejsem náhodou já ta semetrika a chudák tchýně atd atd. nakonec jsem vyhodnotila, že s mojí tchýní je to fakt těžký. a že se sakra snažím být na ní hodná, ctít i matku jeho, nejen tu svou... když o tom přemýšlím v tom ideálním případě by to byla veselá chytrá ženská, co nemusí vědět nic o ,,módních trendech,, ale mít zdravej selskej rozum, pokud v oblasti vnoučat chce něco jinak, než chci já, tak mi to nedělat za zády, prostě a jednoduše mi to říct, domluvit se. ráda bych, aby byla aktivní, ale tak nějak normálně, nemusí být olympionička~:-D aby uměla vůbec mluvit, vést dialog, abych si to kafe s ní dát chtěla. u nás je tchýně tak skvlěej společník, že když jí ze švýcarska volá její dcera a ta zjistí, že je zrovna u nás, tak nadšeně chce mě k telefonu, protože s mámou zrovna nepokecá~8~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.