| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Kdyby někoho zajímalo, jak to se mnou dopadlo~;)... ale nové tma kvůli tomu zakládat už nebudu~;)

Konečně snad bude líp - dneska ráno jsem se zase probudila opět s teplotou (už 6-tý den), takže jsem volala svojí obvoďačce - jelikož jsem se do telefonu rozkašlala, jediné, co mi řekla bylo "Okamžitě přijeď, pošlu tě na rentgen"... no a na rentgenu se ukázal vážně ten zápal plic + ještě s bonusem zánětu pohrudnice. Prý dost rozsáhlý - manželovi mám vyřídit, že se o mě má celý týden starat, hlavně nesmím nic dělat a nikam chodit, kdyby mi bylo hůř, nemá na nic čekat a odvést mě rovnou na internu...
Akorát je netypický, na ten můj nález, že mě ten hrudník nebolí. Bolí mě totiž jenom hlava! A to dost. No, asi jsem už taková stachanovka, že to mý tělo to vyhodnotilo jako nepodstatnou bolest a nevnímá to, nebo nevim...~d~

Na rámec: Paní doktorka, když mě viděla, dost se zděsila (no, holt nenamalovaná blondýna a ještě s horečkou 6.tý den, jo, bylo to silný kafe, přiznávám, ale plácat si na hubu makeup, když se furt člověk potí...)
Nějak se trochu zkulturnit nad rámec učesání culíku a vyčištění zubů jsem už nezvládla - než jsme se ráno s malou vyhrabali - tedy než jsem nám udělala snídani, mrňavku nakrmila a oblíkla, musela jsem si 3x na 5 min. lehnout...~7~
No a ve finále jsem toho fakt litovala, protože vylejzám z čekárny na chodbu a kdo tam nesedí? - režisér Zdeněk Troška, kterýho fakt miluju!!! Nezmohla jsem se než na: Jé, dobrý den... odpověděl mi na pozdrav a já radši rychle zmizela....
Kdybych se aspoň trošku zvládla přišmrncnout, určitě bych si neodpustila ho požádat o autogram!~n~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.