| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Kdyby Tě chtěl, tak Tě osloví sám. Osobně v takových chvílích nic nedělám. Když jsem to jednou porušila, protože jsem si myslela, že ten chlap je nesmělý, a nepozná, že se mi taky líbí, tak jsem zjistila, že se mu sice líbím, ale nechce mě~d~. Než jsem to pochopila, tak jsem se chvilku potrápila. Pokud chlap, který na mě kouká a evidentně se mu líbím,neřekne aspoň něco milého, aby komunikace začala, tak má prostě něco, pro co to nejde. Buď nepřekonatelný strach nebo prostě nechce. Obojí je pro vztah špatně. Pracovně (velmi zřídka, ale opakovaně) potkávám muže, co mě silně přitahuje, ale na trochu delší a hlubší pohled nebo nechtěné narušení osobní zóny reaguje úplně zmrznutím, i když je vidět, že kdybych se na něj vrhla, tak bude rád. Ale na to jsem zase srab já, protože co kdybych jeho signály chápala špatně. Tak mě to vždy tak na dva týdny rozhodí, protože na něj moje tělo myslí (naštěstí hlava ne, protože jinak nemáme vůbec nic společného).~f~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.