| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Efčo,zdravím Tě a ráda bych Tě trochu uklidnila. Čekala jsem neplánovaně 4té dítě,manžel byl strašně naštvaný a dělal mi ošklivé scény, dítě absolutně nechtěl a že odejde,nebo musím slíbit že ho dám k adopci,na potrat ví,že bych nešla. Řekl ať si vyberu -on nebo dítě. Řekla jsem mu,ať mě netlačí do absurdních rozhodnutí,že dítě ke mě prostě jednou patří,tak se ho nevzdám, ale jeho,že samozřejmě nevyháním,chci,aby zůstal. Dál jsem se musela obrnit a vydržet určitý domácí stres,který ale slábnul a manžela jsem nachytala,jak na internetu shání po bazarech větší rodinné auto...V den porodu,když na mě přišly kontrakce,mě odprosil se slzama v očích a řekl,že bude našemu děťátku dobrým tatínkem. Dnes jsou chlapečkovy 2 roky a táta se v něm vidí,blbnou spolu,mazlí se a náš vztah se ještě upevnil.
Dítě Vaše manželství nezničí,potrat ale třeba jo,protože tu bolest budeš v sobě nosit a manželovi,byť třeba jen v duchu vyčítat. Kdežto dítě je nakonec vždycky dar,vždy něco pozitivního,krásného. Moc moc Ti přeju,abys vydržela a nebála se. Mysli na toho maličkého,který přišel,jednou Ti tu bolest co teď prožíváš vynahradí. Ještě Ti chci napsat,že taky naše ostatní děti ho přijaly nádherně a byl a je pro ně velkým obohacením. Neumíme si představit,že by nebyl. Držím palce,bude to dobré ~x~~x~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.