| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj holky, všechny moc zdravím v tomto předvánočním čase:-)) doufám, že si ho užíváte hlavně v klídku. Dlouho jsem se sem nedostala, v předešlých 3 týdnech se nám doma motaly bacily a viry, byli jsme celkem vyřízení. Mladší syn si donesl ze školky rotaviry~:(takže nejdřív zvracel a měl průjem on, po týdnu to chytil starší syn a několik dní na to i já. Sice to každému z nás trvalo asi 2-3 dny, ale musím říct, že to bylo dost drsné. Celé těhotenství jsem nezvracela, byla jsem z toho celá šťastná, protože u staršího jsme prozvracela celý začátek těhu, no a teď ke konci se:-©. Pak měl mladší syn ještě laryngitidu, takže už celý minulý týden byl doma a jelikož se jim ve školce furt motají ty rotaviry, tak už zůstane doma a půjde až po novém roce. Hrozilo, že budou muset školku zavřít, ale nakonec hygiena řekla, že to není třeba. No každopádně už jsme OK a doufám, že až na nějaké rýmy a kašlíky to tak zůstane co nejdéle. JInak cukrovíčko mám napečené, dárky zabalené, oblečení pro prcka vyprané a vyžehlené a tašku do por.zabalenou takže můžu klidně jet rodit...~t~ docela se těším až to bude za mnou, děsně mě trápí ty bolesti kostrče. Pojedu rodit na Obilňák, byla jsem tam už 2x a spokojená tak to tam snad zvládnu i teď. S epidurálem taky zkušenosti nemám, u prvního už mi ho chtěli dát, ale nakonec se porod tak rozjel, že už nebylo třeba a je u druhého je fakt, že bychom to asi ani nestihli. Se vším všudy i s cestou byl mladší syn za 2 hodiny na světě~p~ bylo to fakt rychlý. No jen doufám, že teď už třetího už to rychlejší ani nebude abychom tam aspoň stihli dojet, máme to po dálnici tak 20 min když bude slušná cesta. Tak už jsem se vykecala a jdu ještě něco dělat než pojedu pro kluka do školy takže ~3~ a opatrujte se!!!

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.