| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Termix, myslím, že by ti psychoterapie mohla pomoct. Nezažila jsem to, co ty, nicméně jsem si s sebou z dětství taky jistý odkaz nesla. Hodně jsem toho překonala, odžila, netroufám si říct, že všechno, on se vždy ještě kousek vynoří. V mládí jsem absolvovala psychoterapii, zpětně vidím, že jsem si tenkrát přesný důvod neuvědomovala, přišlo mi to banální, střídaly se mi pocity, že vlastně o nic nejde, nicméně mě to průběžně podvědomě pudilo k tomuhle řešení. Ona ta duše nemá moc prostoru, jak projevit, co by potřebovala, když se člověk celý uzavře a obrní rozumem (třeba i proto, že to je jediná možnost, jak přežít).

Ta terapie byl první velký krok, který mi pomohl k mnohem lepšímu životu. Já jsem tenkrát vlastně ani netušila, jak hezký může život být - to je na tom podle mě jedna z nejzáludnějších věcí, že člověk neví, co mu uniká, protože nemá ani tušení, že to existuje. Absolvovala jsem časem i jisté alternativní metody, už jsem tu o nich psala, ta psychoterapie byla individuální i skupinová, celkem asi 3 roky.

Přeju ti hodně štěstí a odvahy překročit svůj stín. A taky sílu a abys pocit úlevy z odvaleného balvanu a zbavení se pocitu viny (který je sice naprosto nelogický, nicméně oběť jím bývá často téměř dušena).

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.