| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj tehulky,

tak zase po delsi dobe...nejak se mi zda, ze cim je to bliz, tim mam vetsi fofry! Ale ted uz se to uklidni..V patek jsem byla naposledy v praci, bylo to 3 tydny pred terminem..uz jsem celkem vdecna, protoze uz to bylo v praci dost obtizny ten posledni tyden. Nastesti mam bajecny kolegynky, ktery mne strasne podporovaly a pomahaly, jak jen mohly...Ve ctvrtek jsem mela baby shower - teda takovou party, kam vsichni prinesli darecky pro miminko :) Skoda, ze se to v Cechach nedela...nebo dela? Neslysela jsem o tom od nikoho..Tady na Zelandu je to bezny a musim rict, ze to bylo moc moc moc hezky! Kazdej taky donesl neco dobryho na zub, bylo to fajn. Dostali jsme hromady krasnych veci - obleceni, hracky, knizky, deku, mimi kosmetiku, chrastitka, proste vsechno mozny. Bylo to lepsi nez Vanoce :-)
Mam 12,5kg navrch, rikam si, ze na 38.tyden to docela jde. Celkem nemam problemy, jen mi otykaji nohy, hlavne prava - kotnik. A samozrejme se mi spatne spi. Ale porad to jeste jakz takz jde. Termin mame 9/1, ale rikam, si, ze by bylo fajn, kdyby ta nase opicka prijela trosku driv :) Brisko mam veliky a uz docela dole, tak to treba klapne :) Jinak jsme si uz prohlidli porodnici, takze mame predstavu, do ceho jdeme. Budeme mit porod do vody a pokud mozno bez epiduralu a jinych leku. Vyzkousim kyslik, pry nekterym tehulkam pomaha, jinym zase vubec ne...ale zkazit se tim nic neda :-) Taky jsme nastudovali akupresurni body, ktery by mely pomoct. Manzel si to uz i vyzkousel, tak snad to k necemu pak bude...Ukazovali nam to na predporodnim kurzu. Zensky si to hodne chvali...A jeste nam doporucovali homeopatika, takze se v pondeli vypravim do lekarny nebo jeste lip - objednam se k homeopatovi. A jeste vyzkousime reflexologii primo pri porodu. Mam veliky stesti, protoze moje prima kamaradka prave tuhle reflexologii dela a uz mi slibila, ze prijde...I to muze pomoct zvladnout bolest, tak uvidime.. :-)
Cukrovi jsem uz napekla, ale bylo to trosku za trest, protoze je tu horko a u ty rozpaleny trouby to nic moc nebylo. Ale mam radost, ze jsem to zvladla. Dneska jsme trochu vysmejcili byt, tak ted uz muze prijit Jezisek i miminko~z~
Tak preju hodne sil do poslednich dnu a drzte se!

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.