| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahojky všechny moc zdravím po Vánocích:-). Ještě jsme celí, mimčo se zatím nechystá vykouknout na svět. V pátek jsme byli na prohlídce na Obilňáku, vše v pořádku, akorát mě doktor trošku překvapil, když říkal, že mimčo váži asi 2,5 kg. Myslela jsem, že teď už bude mít víc..... prý ani podle velikosti břicha to nevypadá na víc. Uvidíme na další kontrole 3.1.- teda jestli se do té doby nerozhodne narodit. A jaké byli u Vás Vánoce? U nás trošku hektické - trochu moc lidí na můj vkus a současný stav, ale zvládli jsme to. Kluci si to užili, z dárků měli velikou radost:-)))) Teď už se snažím jen hodně odpočívat, je mi tak nějak všelijak a ne moc dobře.
Kachni doufám, že je vše v pořádku~3~, drž se! A vy ostatní si užívejte poslední dny~3~.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.