| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Abigail, máme to podobně:-),už jsem si myslela, že jsem tady jediná, kdo Silvestra nijak zvlášť neprožívá, my jsme doma, uděláme si něco dobrého, koukáme na telku, povídáme si, prostě pohodička, syn chodí spát zhruba jako normálně, někdy ho o půlnoci rachejtle z okolí vzbudí, někdy ne, své první dva Silvestry totálně zaspal, nic ho nevzbudilo, poslední roky se většinou vzbudí, kouká se s námi z okna, vyhodíme si z balkónu na zahradu prskavky a jde zase spát, my jsme většinou vzhůru tak do 2-3h...Vánoce mám ráda, ale Silvestr mě nijak moc nebere, prostě jen začíná další rok, tak jako spousta těch předtím a jako spousta těch dalších, co budou pak:-)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.