| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

ahojky - má tři děti..
nejstarší syn - 11,5 roku - 138cm a 33 kg - nejmenší ze všech dětí ve škole - je v primě.. spolužáci o půl hlavy větší..
v 7dmi letech měl 117cm a 19kg

dcera za měsíc 7 - má 117 cm a 17kg

nejmladší 3,5 roku má asi 105 a 16kg

já mám 169
manžel 187

se synem nejstarším jsme chodili taky na měření k dětské.. vyrostl o 4 cm za rok, což je hranice.. já s manželem jsem vyrostla taky až dýl.. nakonec to nedalo dr na gastru, kam chodíme kvůli něčemu jinému - udělal testy a co půl roku dělá testy na hormony, potom mu udělali renttgen zápěstí na kostní věk - to mu vyšlo -4,5 roku - tedy má opoždění růst konstitučně.. hormony má OK, roste stále cca 4 cm za rok.. u něj to znamená to, že to doroste.. že ti spolužáci, co teď mají 170 a 60 kg přestanou za rok dva růst a už teď rostou pomaleji.. a on prostě roste svým tempem ale poroste skoro do 20, je s tím i opožděný nástup puberty.. měl by mít dle krve kolem 190 a víc cm.. takže jsme v klidu.. a on je taky spokojenej.. ač ho štve že je teď malej, ví že to tak nebude na furt..

prostřední jde v jeho šlépějích, jen je ještě o dost hubenější a nejmladší je jedinej větší.. nosí oblečení co nejstarší nosil do první třídy.. v první tříděnosil velikost 116


jinak ale pokud za rok vyroste míň jak o 4 cm, tak bych to teda tak určitě nenechávala.. mohl by mít hormonální poruchu, jako dcera kamarádky.. a to je pak potřeba hormony dodávat ještě před pubertou..
stačí na to vyšetření krve a rentgen zápěstí, abyste věděli víc.. to si myslím není nic, co by skoro sedmiletý kluk nezvládl. Nenech se odbýt, hormony v pubertě už pak jsou na nic.. je potřeba je dodávat v době, kdy jich tělo nemá přebytek.. což právě v pubertě nastane, pak už je to naprd.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.