| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Já ti chci jen napsat, že u prvního těhotenství jsem byla 20ti letá maminka a po bezproblémovém těhotenství a porodu se mi narodila dcera, která na první pohled byla zdravá, ale čas a vývoj ukázal, že má autismus a ment. retardaci. Tělesně je zdravá. Žádné vyšetření v těhotenství by mi tohle stejně neřeklo !!!!! V rodině nemáme vůbec nikoho s postižením, ani já, ani manžel.

O necelých 7 let později jsem byla těhotná podruhé a absolvovala jsem vše možné, protože jsem věděla, že druhé dítě s postižením by byl masakr. Takže i odběr plodovky a bylo to naprosto vpohodě, bezbolestné a bez následků, prostě fakt to nebyl problém (kamarádka má totéž za sebou a uplně vpohodě). Syn se narodil zdravý, dnes je to 7mi letý prvňák akorát v pěti letech dostal zničehonic epilepsii.
Jo tu plodovku mi dělali právě na Kozí, dnes jsou přestěhovaní na Veveří - Centrum prenatální diagnostiky a druhé těhotenství jsem absolvovala u nich a dobrý~R^

Takže pro tebe: pokud přijmeš i nemocné - postižené dítě, a jsi o tom přesvědčená a na plodovku nechceš, nedělej to.
Pokud se pro odběr plodovky rozhodneš, neboj se, opravdu to není taková hrůza!!!
Život stejně pak přinese třeba nemoci a problémy, které nikdo nečeká (obě naše děti jsou toho důkazem) takže hlavu vzhůru a ať to dobře dopadne~;((

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.