| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

"když na mě sáhne kuřáckou pazourou, tečou mi nervy..." .... to je hodně silné a nenávistné tvrzení... on asi nebude problém jenom v tom kouření...

Já jsem celoživotní nekuřačka, nikdy jsem ani kouřit nezkoušela, ale teď mám přítele, který kouří. Dokonce je to hospodský a já s ním trávívám večery v jeho restauraci, kde se tedy kouří... nevadí mi to, jinak bych s ním asi nebyla. Kouří i v bytě, i v koupelně, která je vedle ložnice, kde kouří těsně před spaním...
Je to o možnosti volby - když jsem se s ním seznámila, věděla jsem o tom, že je kuřák a volba byla na mě - chci ho, nechci ho.... Nikdy nepředpokládám, že změním druhého člověka (zvláště v takto zásadní věci).

Co dělat neporadím, je mi líto vás obou, ale fakt by se asi chtělo zamyslet, jestli není problém ještě někde jinde...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.