| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Rakkaus, já to chápu, ale to je prostě tak, že některá zaměstnání nelze vykonávat v nějaké zmenšené podobě. Tak to je. To moje taky nejde.
Ale máš horu volného času, každodenní dopoledne, to je ohromný prostor. Pokud se Tvá původní práce do tohohle času nevejde (což chápu, moje by se taky nevešla), tak si vymysli jinou. Já to vyřešila gastronomií, napsáním knížky, prací pro jednu firmu v podobném oboru, účastí v jdnom evropském grantu, vytvořením jednoho projektu pro svého původního zaměstnavatel (mám to u nich jako DPP)... prostě si tu činnost najdu. A to toho času mám teda míň, jelikož nemám ta volná dopoledne.
Pokud nejsi schopna vykročit z toho bludného kruhu, tak můžeš zkusit odbornou pomoc, jestli třeba nejde o počínající depresi. ALe jinak máš tak obrovské možnosti! A navíc ten luxus, že nemusíš pracovat pro peníze, takže by sis mohla dovolit pracovat zdarma, dobrovolničit...to je můj sen, pracovat jen pro dobro z té práce plynoucí a nepotřebovat peníze! Zatím je bohužel potřebuju.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.