| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Jo, mě to vykládej... Mládě má už 2,5, na nový rok tři noci po sobě spal tak ukázkově, že jsem si říkala, že snad konečně dozrál a už to bude OK. Pak se zas vrátil k normálu, ale teď naopak tři noci po sobě zas furt vzhůru, dneska čtvrtou noc ho zas pobolívalo bříško, tak furt fňukal a několikrát jsme vstávali na nočník... Ráno jsme ho zas museli budit, protože jsme museli do práce, tak byl ukvičený, nechtěl, aby ho oblíkal táta, takže táta tam stál jak trubka, já sama neoblečená skákala kolem děcka, sama jsem se oblíkala mezi dveřma.

Byla jsem na chlapa tak protivná, i když vím, že za to nemůže, že když je malý nedospalý, tak je buď po jeho a je to relativně v klidu, nebo není po jeho a je to se strašným řevem...


Jinak, samozřejmě počtu dětí konkurovat nemůžu, ale my jsme zas měli tu praxi, když byl malý mimino, že já chodila spát v osm večer a do půlnoci měl dítě na starosti táta, pak zas od půlnoci do rána on mohl spát a starala jsem se já. Ty 4 hodiny večerního nerušenýho spánku byly k nezaplacení.

Jako - celou noc v klidu jsem se nevyspala nějaký ty tři roky, ale taky doufám, že se k tomu ještě někdy propracuju...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.