| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

No... tak teď se tady držím už pár minut za čelo. Z té představy trapky se mi udělalo poněkud mdlo.
Přehrávám si, jestli jsem se náhodou i tak nějak moc neztrapňovala.
Ale nebalila jsem ho, nesváděla, ani se nijak nesnažila např. o různé "náhodičky" apod., takže snad to nebylo tak hrozné. I když jsem se třeba uculovala, přece jen jsem se snažila držet zpátky, jak jen to šlo.


To nebude jen tak. Hnusné chování už ho přešlo a zas by dělal džouky. On to tak prostě má obecně.
Když už ho trefně setřu, tak ho to ještě ve finále pobaví a je to pro něj výzva na další džouk, který nepřijde ovšem hned, ale v momentě, kdy to nejmíň čekám. Už tak nějak periferně registruju, že zrovna má volnou minutu, tak už vidim, jak vymejšlí, komu co řekne a já jsem třeba zrovna na raně. Když je zvlášť ve formě, srší celý den tím jeho humorem a sebevědomí by mohl rozhazovat hrstma. Nedá se od něho brát vážně lautr nic.

Jeden den tu nebyl a uvědomila jsem si, jak jsem si vlastně odpočinula, že jsem se nemusela mít před nikým na pozoru a byl klid. Kdykoli třeba jen jdu kolem něho, tak se to neobejde bez poznámky. On tak nějak nic neřeší a žije tím okamžikem, působí tak nějak bezstarostně. Možná proto je tak přitažlivý. I když na něho psychicky asi stejně nemám. Moje sebedůvěra je docela kolísavá, to si musím přiznat. Možná proto to bylo tak snadné, nahodil úsměv, jiskru v oku a já padla na prdel. A navíc byl ve výhodě, na svém hřišti a já přišla do nového.

Panebože, beztak se tady řeší, jak jsem z něho hin, to už na trapas asi stačí. Ale tak no bóže, stejně každý řeší hlavně sebe, tak z toho nebudu dělat drámo, snad to lidi přejde.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.