| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ad najít něco v čem bude dobrá - naše nechodí společně se ségrou nikam, chodí na flétnu a chodí do kenda = obojí její volba. Chtěla chodit na kytaru, tak chodila, ovšem brzy začaly scény, že jí to bere moc času... tak jsme kytaru zrušili - na flétně trváme, jinak bude vracet peníze, které jsme do ní už investovali a taky proto, že víme, že ji flétna opravdu baví... Kendo má hodně ráda a my na něm dá se říct i dost trváme, protože plní účel zdravotní, a to že posiluje tělo a nohy a ona z něj chodí parádně vykřičená, vyřáděná...
Chválíme, motivujeme, mazlíme se, vyrážíme spolu na různé akce - já se věnuju malé, manžel starší - prostě u nás je to o povaze, temperamentu. Já jsem měla od 1. třídy na samé jedničky, ale nechtělo se mi - zabrala jsem vždycky až mě doma popostrčili případně mě jednou chytil fyzikář "pod krkem", že jsem lempl a on ví, že mám na samé jedničky...
Co mě těší, že jako já jsem z toho vyrostla, tak tipuju, že vyroste i naše holka - jen u nás teda mamka moc nezvládala v mé pubertě mě tulit, říkat mi, že mě má ráda a já se jí dost odcizila v tomto směru, takže dodnes mám blok ji obejmout... tomuhle se hodně snažím vyhnout, takže když už na ni položím ruku, tak pak jdu za ní nebo i přijde ona za mnou přitulit se, pohladit se a vysvětlit si, proč k tomu muselo dojít. Že bych měla rozkoš ve fyzických trestech to nemám, ale nenechám si přerůst dítě přes hlavu a zase mlátit ji pak v patnácti to už mi pak připadá hodně pozdě...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.