| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

ale jó rozumím, že by jen odblokovala možnost si to koupit.... ale to odblokování je vždy za 1999... jednak ví, že to nemá dělat, že to bere peníze.... a hlavně poprvé když se ztratilo těch 6000 tak se to ztratilo mně v ruce, tak vím, že jsem nic neodblokovala a pak se jí 2x ztratilo jen přes 1000.... kdyby něco odblokovala, tak by se jí ztratilo těch 1999
nebo 1990 (nevím přesně jak to je). Ona tam v podstatě přes 2000 měla jen jedinkrát - než jsme se rozhodly koupit tu první sukni a barvu - jak se to pak ztratilo v mé ruce. Pak už jsem sukni koupila jakmile jsme měly na ní peníze.... Na odblokování nemá nikdy dostatek peněz... ona za jednu hru má tak max 50 mincí... tak si vem jak dlouho sbírá, když si hraje jen opravdu krátkou chvíli a za něco ho musí krmit.

my jsme i tenkrát hledaly se sousedkou jestli právě něco jen neodblokovala z toho zámku, ale právě nic ~d~

hele jestli chceš, tak ti klidně pošlu na mail naše přihlašovací údaje a můžeš na něj mrknout přímo.... stačí když si toho vašeho zaregistruješ a uložíš, tak se pak k němu v pohodě vrátíš

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.