| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

tak v prvé řadě - sestra by musela být ěnjaký školní postrach, outsider a nevím co všechno, aby ji celá komise nenechala projít...
pokud měla práci na C, D, a nakonec z toho bylo E... no asi úroveň prokázaných znalostí nebyla zrovna na úrovni... dočetla sjemse z několika příspěvků, že v práci měla hrubky - tam teda pardon, ale to se prostě neomlouvá! chápu, že když člověk po sobě čte něco po 20., tak nevidí ani kdyby tam bylo Lucifer místo Satana... ale to prostě není omluva. Chyby stylistycké - "o trošičku asi menší zlo než hrubky", nicméně i tot by měl člověk s VŠ titulem zvládat bravurně....


na opravu ať proboha jde, já jednu zkoušku na vš taky dělala na 3. pokus, nechtělo se mi tam, ale prostě jsem to musela dát... no sice teda ze 2 F jsem to vytáhla na D... ale vytáhla... byla to pruda, demotivující, ale šlo to... nebyla to sice obhajoba, byla to "jen" zkouška, nicméně jděte v pohodě ke stejnému zkoušejícímu po třetí na zkoušku... nebylo mi dobře, ale dala jsem to!
Oni jí tam nezakousnou, ať se pořádně vyspí z toho zklamání, dá si jeden den oraz a pak se na ten chybějící předmět vrhne a v náhradním termínu to určitě dá...


omluvné faktory, jak se diskutovalo, no beru spíš jako důvod k posunu termínu, abych nepřišla "o pokus", případně pokud bych byla třeba takhle na obhajobě, do té dby zkoušky za A, diplomka za A a u obhajoby se rozhodovali, jestli to umím "výborně nebo chvalitebně", tak tam asi bych to i pochopila.... že se třeba podívají, proč když celou dobu jedu v perfektních známkách a odmyslí si jistou míru trémy, třeba by to bylo i poznat.. třena jsou to lidi a přimhouří oko... ALE

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.