| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahojky...

Muzu ti rict neco vtipnyho. Stalo se mi uplne to same, jen zdrobnyma vyjimkama.
Mam taky pritele jak pises, s tim, ze jsme planovali rodinu a vse okolo, ale zacal se chovat divne a odmitave.
Zasnoubil se semnou (coz dnes skoro uz nic neznamena) ale ke svatbe se nema.
No ve zkratce chlap, ktery nevi co chce a to je mu letos 37 let. Podotykam, ze je tedy o 12let starsi, coz mi nikdy nevadilo naopak. Jsem trosku jinde co se tyka vyzralosti, tudiz nemam problem.

Kazdopadne, abych se k necemu dostala, tak je ted presne ta doba po peti letech tohoto vztahu, kdy se nic nikam nehejbe a dokonce jsme se rozhodli hodit zpatecku i s ditetem radsi. Coz me vyhovuje, jelikoz se objevil jak rikas ten, , pan bozsky" s cim jsem nepocitala! Vse je sice ok, ale jak uz to tak byva zamilovala jsem se i kdyz jsem si rikala, ,nesmis!"

Je tam teda rozdil v jedne veci. On uz ma rozvod rozjety, jednaj s manzelkou o peci deti (ma dva uzasny kluky) a dulezite!!!! Zije uz sam!!! Jde jen o podpis.
Tak nevim prave. Nicmene planuju jiz delsi dobu, ze od pritele odejdu a i kdyby me novej 0an bozsky chtel, nejdu do vztahu hned, nechci aby to bylo hned to vsedni nudne.
Takze zdejsi zeny maji v tomto ptavdu, je rozumnejsi popremyslet co mas doma za hodnoty a pak s cistym s titem jit do noveho a nejlip zustat treba jen par mesicu sama, jelikoz tak i poznas jestli ten tvuj, ,pan bozsky" je tak bozsky jak o sobe tvrdi. A hlavne i ty potrebujes cas na sebe aby ses dala do kupy ne? Ja tobtaknasi mam jelikoz vim, ze i kdyz si s nynejsim pritelem uz nerozumime a nemame ani intimni vztah tak, ze se respektujem a mam ho rada, takze az od nej odejdu bude me to chvili bolet a budu se srovnavat se zmenou a samotou.
Pan bozsky je ted pro me jen ten,nktery me nakopl k cinum.

Co bude chtit dal nevim. Necham se chvili dobivat ja! At dokaze, ze me vazne chce.
A ver mi vzdy jak i ten novy vztah spadne do nudnych koleji jednou a je to o prani ponozek atd...
Porad nas to nemine.
Sme zeny a pokud chcem rodinu bude to tak.

Jedine co me na me situaci netesi je to, ze jsem se asi vazne zamilovala do milence coz je pro me dost blby a kazdej den si nadavam jak jsem to mohla dovolit a zakazuju si to!

Ale kdyby se cokoliv stalo vim, ze jsem nikomu nevzala manzela ani tatu! Jelikoz jak jsem jiz psala poznala jsem ho v rozvodovem rizeni.
A taky mi psal, ze me ma moc rad a narovinu mi rekl, ze to ma ted tezky, coz vim a nechce se hned zase vazat a s nekym zit coz je pochopitelne! Vim, ze mu to nase radobypratelstvi vyhovuje a komu ne vid? ;-) jsem se rozepsala sakra. Rada zodpovim kazdej dotaz at je spatnej nebo dobrej :-D

A jak rika muj pan bozsky, , dulezite je se z toho neposrat, cas sam ukaze!"

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.