| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Vítej do klubu, syn to samé, s vývojovou dysfázií, v květnu bude mít 4 roky. Dnes scéna proto, že jsem ho do školky nenechala jít samotného po schodech, ale sešla do druhého patra s ním, měla jsem jet ze třetího výtahem podle jeho přání. ~e~

Co dělám? Nic. Prostě ho drapnu a odnesu nebo počkám, až se vycuká, kolikrát jsem myšlenkami někde jinde jen abych na něj nebyla zlá. Jsem celkem neústupná, ale nedrtím ho, většinou se rozbrečí, že chce tulit, tak potulíme a nějak se z toho vymotáme. Kolikrát jsem večer úplně vyšťavená, je to náročné, ale zjistila jsem, že když jsem moc tvrdá, trestám a křičím, jen se tím sama vyšiluju, nikdy to nepomohlo. Natož plácání na zadek, olej do ohně. Asi ze mě po mateřské bude mistr meditace a vnitřního klidu, i vycházková chůze se blíží meditační chůzi vippasány...

Nejhorší byla návštěva školky před nástupem (státní školka) jestli s tou dysfázií může.,On se na něčem zasekl a hejkal tam, knoural i křičel, ředitelka i učitelka na mě koukaly ve stylu s takovymhle do školky? Ste se pomátla?? A cestou domů ječel a ječel a odmítal odejít z ředitelny, že chce do školky, myslel si, že tam budou děti, já ho táhla a brečela jsem, ostudou a představou roku s nim 24/7, je fakt náročný. Táhla jsem ho tak bezhlavě domů za ruku a neohlížela se, domů jsme přišli bez bot a s odřeným palcem, jak odmítal udělat pořádně krok. Jednu chvíli jsem ho fakt i nenáviděla. Najednou jsem se na nás podívala a nenáviděla sebe a jeho mi bylo líto. Od tý doby se ty záseky snažím prostě nějak překlepat za co nejmenších škod na mentálním zdraví obou stran.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.