| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Děkuji moc Lízo.
Mám následující problém. Už přes tři roky mám šílené bolesti zad. Výhřez poténky, k operaci dle neurochirurgického konzilia to není, rehabilitací jsem absolvovala mraky, nic nepomáhá, chodím do centra bolesti. Mám z toho úzkosti a deprese. Chodím ambulantně na psychiatrii, už jsem měla i černé myšlenky, ty bolesti jsou fakt zničující, nemůžu nic moc pořádně dělat. Delší dobu stát a pod.
Psychiatrička mi doporučila si zažádat o ID, na záda mi ho ale nedají(stačil by i první stupeň, ale pokud není operace, nemám moc šanci a na operaci to prý není). Nabídla mi hospitalizaci, protože z toho mám fakt čím dál větší úzkosti a deprese(z těch nelepšících se bolestí, cvičím, ale po tom je to ještě horší). Hospitalizaci jsem odmítla, z důvodu, že si to nemůžu dovolit - tříleté dítě nechodí do školky, babičkám ho nemůžu hodit na delší dobu na krk. Rozmyslela jsem si to ale, chodím ještě k psycholožce a ta mi dnes řekla, že ten ID bych snad i dostala, ale chtělo by to psychiatrickou hospitalizaci. Příbuzní ale odmítají hlídat déle než šest týdnů....Já do toho blázince chtěla jít už i sama od sebe, nejenom kvůli ID, ale prostě se na to netvářili...Pokud by byla minimální doba hospitalizace tři měs, což jsem někde slyšela, tak o tom nemůžu ani uvažovat...Příbuzné přesvědčím max. na dva měsíce....

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.