| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tak na terapii se rozhodně necítím neboj ~b~. Vysvětlím z čeho ve mě věci pochází, kde mají původ a co mi schází a hned jsem na terapii?? Myslím, že by ti neuškodilo trochu víc pochopení... A za sebou mám dost nepříjemných věcí, které jsem ustála ve zdraví a dobře (lhaní bývalýho manžela, rozvod, soud o majetek, doteď řeším neustálé psychické nátlaky z jeho strany vůči dětem včetně očerňování mě jako matky ze strany jeho přítelkyně, která mě z jakéhosi důvodů nesnáší a on ji v tom všem podporuje až tedy naše děti nechtějí k němu jezdit, stěhování, budování novýho domova...) Zkrátka nejsem jen povaha, abych "blbcovi" narovinu řekla, že tady otravuje ať sem nejezdí. To je vše. Jinak k těm dvěma-holky nemají, je jim mezi 25-30, jsou to hospodský povaleči a manžel s nimi pravidelně chodil když byl sám. Makají na směny a k němu domů lezli i ve dvě ráno ožralí přes terasu a budili ho. Co je muž se mnou, nikam s nima nešel, jednou jsme šli oba a nic nám to moc neříkalo, manžel je raději se mnou a dětmi doma. Moc času na sebe nemáme, tak je rád za každou chvilku a hospoda mu prý nechybí. Radši si dá pivko doma. Dost jim to vadí dodnes, tak sem furt lezou. A protože mě nejspíš pobrali jako manželovu neoddělitelnou část, tak si zvykli sem lízt. Další věc, nevidím nic špatnýho na tom, když se s dětmi schováme, špatnej vliv to na ně určitě nemá, berou to jako srandu a nejsou z toho psychicky chudáci. Ono když ten "kamarád" vyleze z auta a dojde si k oknu, kterým pak civí do baráku, kdo kde jsme, tak to není zrovna příjemný... A jak říkám zalezu si před některejma lidma za skříň klidně i v 70! Jsou to zkrátka nezmaři a občas i hulváti, dveřma je vyhodíme a přilezou oknem nebo komínem. Na druhou stranu asi jsem taktní i kvůli tomu, že přeci jen občas s nima manžel pár slov prohodí venku na zahradě, když přijedou a jsem ráda, že promluví taky s někým jiným než jen se mnou. Tak třeba i kvůli tomu s nima jednám stále jak v rukavičkách. Manžel jim taky ještě zostra neřekl že mu vadí jak sem furt lezou, jen doma na ně furt pyskuje, že už jsou zase tady.. Tak buď mu to tak nevadí a hraje to jen přede mnou nebo to taky nedokáže říct, že jsou vlezlí. Taktně už jim bylo naznačováno "xkrát". Ale to se diskuze stočila někam úplně jinam ~2~. Původně jsem manželovu toleranci viděla jen jako nezájem a zároveň jsem jen typ ženský, co občas potřebuje nějakej ten "jinej" projev lásky. To na terapii rozhodně není ~6~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.